Češtiny do her

Rádi si vychutnáváte maximální porozumění z her? Zde jsou novinky o češtinách do her.

Překlad hry Assassin’s Creed Valhalla opět pokračuje!

© Ubisoft

Český překlad oblíbené hry Assassin’s Creed Valhalla trápí dlouhodobě technické problémy. Především kvůli neuspořádání lokalizačních souborů a častých aktualizací hry. Na pár měsíců musel být překlad hry dokonce zastaven. Nyní ale dostáváme pozitivní zprávy přímo od autorů překladu. Podařilo se vyřešit technické problémy a tak na překladu češtiny do Assassin’s Creed Valhalla se začíná opět pracovat!

O český překlad Star Wars Jedi: Survivor se postará zkušený tým FarFlame

© Electronic Arts

Vydání hry Star Wars Jedi: Survivor se blíží a s ním i přípravy češtiny. Překladu se ujal velmi zkušený tým FarFlame, který má za sebou i překlad prvního dílu Star Wars Jedi: Fallen Order. Autoři chystaného překladu hlásí, že jsou opět domluveni se znalci a oficiálními českými překladateli Star Wars na spolupráci. O kvalitní překlad […]

Čeština pro Assassin’s Creed Valhalla se odkládá na rok 2023

© Ubisoft

Dlouho fanoušky očekávaná čeština do stále aktuální hry Assassin’s Creed Valhalla se bohužel odkládá na rok 2023. Na vině jsou stále technické problémy, které češtinu dostihly během posledních aktualizacích hry. Překladatelé nicméně ujišťují, že překlad hry není zrušen, ale čekají, až programátoři vyřeší technické problémy. Do té doby upřednostnili překlad her Elder Ring a Torment: […]

Čeština do Resident Evil: Village je dokončena

Je to už skoro 10 měsíců, kdy překladatelský tým Lokalizace.net se rozhodl jako „oddechový projekt“ přeložit hru Resident Evil: Village. Dnes dopoledne na svém Facebooku oznámili její plné dokončení. Hráči si tak Resident Evil: Village mohou vychutnat v českém jazyce.

Překladatelský tým Assassin’s Creed Valhalla se zmenšuje, vydání češtiny to ale neohrozí

© Ubisoft

Český překlad Assassin’s Creed Valhalla je stále v procesu, ale zaznamenal opět několik překážek. Tentokrát se nejedná o technické potíže ze strany samotné hry, ale jedná se o personální složení překladatelského týmu FarFlame. Tým se v tuto chvíli zmenšil na pouhé 3 členy, dle zbývajících překladatelů to ale neohrožuje vydání češtiny.