DC FanDome 2021 přinesl nové trailery (nejen) Batmana a Flashe

DC FanDome 2021 přinesl nové trailery (nejen) Batmana a Flashe © DC Comics

O víkendu proběhla dlouho očekávána online událost DC Fandome 2021. Jak název vypovídá, událost byla věnována pro fanoušky DC světa. A letošní ročník hodně sliboval a také jsme hodně dostali.

The Batman

Nový film o Batmanovi dostal slíbený delší trailer. Po předchozím traileru přichází alespoň u mě k menšímu vystřízlivění, ale i tak je tam několik silných momentů, které by mohli ve filmu být fajn. I tak je to ale stále velká neznámá.

The Flash

Postavu Flashe v podání Ezry jsem si velmi oblíbil. Nevím proč, ale Ezra mi do té role absolutně sedl. A ačkoli jsem mu sólovku velmi přál, tak je tento film pro mě ještě větší neznámou než The Batman. Potom, co DC oznámilo, že se v tomto filmu má objevit snad polovina všech postav, jsem takový nesvůj. Teaser moc nenaznačil, nový kostým se mi (zatím) úplně nelíbí, ale věřit budu dále.

Aquaman and The Lost Kingdom

První Aquaman vydělal konečně dost peněz, ale mně se překvapivě nelíbil. Na DC FanDome jsme se dočkali pohledu do zákulisí natačení.

Peacemaker

Postava Peacemakera ve filmu Suicide Squad mě v podání Ceny mile překvapila. Proto jsem rád, že dostal vlastní seriál, který začíná už 13. ledna 2022.

Black Adam

Shazam! Fury of the Gods

Gotham Knights

Suicide Squad: Kill the Justice League

Black Adam