Figurka John J. Rambo z The Stallone Legacy Collection představena, vyjít by měla ještě letos

Figurka John J. Rambo z The Stallone Legacy Collection představena, vyjít by měla ještě letos © slystalloneshop.com

Fanoušci a sběratelé figurek se konečně po 2 letech dočkali. Sylvester Stallone dnes v 19 hodin našeho času na svém Youtube kanále představil a rozbalil dlouho očekávanou 1/6 figurku Johna Ramba z kolekce The Stallone Legacy Collection.

Figurka je zpracována na motivy postavy Johna J. Ramba z prvního dílu Rambo: First Blood. Konkrétně je navržena dle úvodní scény, kdy bývalý americký voják hledá ubytování v poklidném malém městečku. Za zmínku stojí, že ze stejného filmu, ale z jiné scény, připravují 1/6 figurku i ThreeZero.

Figurka Johna Ramba tedy pochopitelně nese plnou licenci a bude stát 260 USD. Jestli se ale dostane do oficiální české distribuce je v tuto chvíli těžko říct, ale předpokládám, že spíše ne. 

Datum vydání figurky je zatím oznámeno na „will be released in late 2022„, takže si sběratelé ještě nějakou dobu počkají. 

Ohledně příslušenství je figurka spíše střídmější, ale to není úplně na škodu. Kromě figurky, která bude oblečena do džínových kalhot, červeného svetru a docela dobře vypadajícího vojenského kabátu M65 Vietnam, u figurky najdete spacák, 3 páry rukou, kovový survival nůž s kompasem, psí známku a samozřejmě stojánek.

Na figurce, která je tedy 2 roky ve vývoji a ještě celý rok 2022 pravděpodobně bude, se podílelo mnoho tvůrců. Kromě supervize od Sylvestera Stallone na projektu pracoval i známý a respektovaný painter Dario Barbera, který se podílel minimálně na finálním promo produktu.

Oficiální fotografie