Ben Affleck se vrací jako Batman

Ben Affleck se vrací jako Batman © WB

U DC je to poslední dobou všelijaké. To potvrzuje následující zpráva, že Ben Affleck se vrátí jako Batman ve filmu Aquaman and the Lost Kingdom. Ano, je to ten samý Ben Affleck, který několikrát potvrdil, že s rolí Batmana definitivně končí. Já rozhodně brečet nebudu. Naopak jdu bouchnout šampaňské, protože Bena jako Batmana vždycky rád uvidím.

Problém je, že už fanoušek a divák neví, čemu u DC vlastně věřit. A hlavně, co na to Snyderverse? Každopádně vítej zpět, Bene. I na těch pár minutek se těším.

 

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Příspěvek sdílený Jason Momoa (@prideofgypsies)

Je pravda, že Ben Affleck se měl vrátit a ukončit své působení jako Batman ve filmu The Flash, každopádně je to takové celé zamotané. Evidentně u WB nemají vůbec potuchu, co a jak chtějí vlastně dělat. Když si vzpomenu na nedávný SDCC 2022, kde Marvel prezentoval svoji další fázi, je mi jako DC fanoušek smutno, jak WB na svoji značku totálně kašlou.

Jediné vysvětlení je, že pokračování Aquamana bude příběhově před The Flash, který dle všeho by měl DCEU resetovat a nastavit nové směry a hrdiny. Jenže si nejsem tak jistý, jestli i tohle mají WB vymyšleno.