O český překlad Star Wars Jedi: Survivor se postará zkušený tým FarFlame

O český překlad Star Wars Jedi: Survivor se postará zkušený tým FarFlame © Electronic Arts

Vydání hry Star Wars Jedi: Survivor se blíží a s ním i přípravy češtiny. Překladu se ujal velmi zkušený tým FarFlame, který má za sebou i překlad prvního dílu Star Wars Jedi: Fallen Order.

Autoři chystaného překladu hlásí, že jsou opět domluveni se znalci a oficiálními českými překladateli Star Wars na spolupráci. O kvalitní překlad specifických termínu a především kontinuity názvu bude tak postaráno. 

Překlad prvního dílu trval přibližně tři měsíce. Druhý díl by dle překladatelů měl být větším soustem, takže doba překladu se v tuto chvíli odhaduje na minimálně stejnou dobu. Avšak tento překlad bude plně vycházet z oficiální terminologie, který je v souladu s kánonem a češtinou prvního dílu. Kdo by tak chtěl si vychutnat maximální prožitek hry v češtině, tak doporučuji na tuto verzi češtiny počkat.

Autory překladu můžete podpořit zasláním libovolné částky, případně se můžete do překladu zapojit i vy sami. Více informací o podpoře a spolupráci najdete na oficiálních stránkách překladatelské skupiny FarFlame.cz.