Překlad hry Assassin’s Creed Valhalla opět pokračuje!

Překlad hry Assassin’s Creed Valhalla opět pokračuje! © Ubisoft

Český překlad oblíbené hry Assassin’s Creed Valhalla trápí dlouhodobě technické problémy. Především kvůli neuspořádání lokalizačních souborů a častých aktualizací hry. Na pár měsíců musel být překlad hry dokonce zastaven. Nyní ale dostáváme pozitivní zprávy přímo od autorů překladu. Podařilo se vyřešit technické problémy a tak na překladu češtiny do Assassin’s Creed Valhalla se začíná opět pracovat!

Další pozitivní zprávou je, že na překladu se podílí nové překladatelské posily. Velikost překladu mezitím totiž vzrostla o různé přídavky a předměty, které pravidelné aktualizace hry přinášejí. Kromě uspořádání všech dosud přeložených textů překladatelům zabere nejvíce času i korektura.

Český překlad bude zahrnovat kromě základní hry i doplňující obsah pro základní hru, ale i všechny dosud vydané DLC rozšíření.

Autory překladu můžete stále podpořit. Stačí zaslat libovolný finanční příspěvek na jejich bankovní účet. Více o podpoře (nejen) češtiny do nejnovější Assassin’s Creed hry najdete na stránkách překladatelského týmu Farflame.cz