Překladatelský tým Assassin’s Creed Valhalla se zmenšuje, vydání češtiny to ale neohrozí

Překladatelský tým Assassin’s Creed Valhalla se zmenšuje, vydání češtiny to ale neohrozí © Ubisoft

Český překlad Assassin’s Creed Valhalla je stále v procesu, ale zaznamenal opět několik překážek. Tentokrát se nejedná o technické potíže ze strany samotné hry, ale jedná se o personální složení překladatelského týmu FarFlame. Tým se v tuto chvíli zmenšil na pouhé 3 členy, dle zbývajících překladatelů to ale neohrožuje vydání češtiny.

Aktuálně je přeloženo více jak 30 tisíc řádků textu. V tuto chvíli probíhají dle informací autorů korektury a připravuje se na březnové testování. Překladatelé také připravili přeložené video k DLC Dawn of Ragnarok, na které se můžete podívat níže. Z nového DLC mají překladatelé v tuto chvíli vytažené aktuální texty a přislíbili překlad i toho DLC, kterému se budou věnovat až po vydání češtiny základní hry. 

Pokud se na češtinu do AC: Valhalla těšíte a chcete podpořit autory, můžete tak zaslat libovolný finanční příspěvek na jejich bankovní účet. Více o podpoře (nejen) češtiny do nejnovějšího Assassin’s Creed najdete na stránkách překladatelského týmu Farflame.cz. Autoři to (nejen) v tuto chvíli velmi ocení.