The Stallone Legacy Collection se představuje neoficálně na prvních fotografiích

Opět známe trochu detailů ohledně The Stallone Legacy Collection. Tentokrát jsou to už fotografie samotných figurek, ale bohužel s velmi malou kvalitou. Takže následující fotografie je třeba brát s velkou rezervou.

I tak lze už udělat několik úsudků. První je ten, že John Rambo z The Stallone Legacy Collection bude vycházet z první části filmu, respektive hned z jeho úvodu, kdy Rambo byl jako tulák zadržen místní policií. To mě vcelku potěšilo, protože před pár dny ThreeZero ukázalo stejnou figurku, ale z jiné části filmu. Obě figurky se tak budou navzájem doplňovat.

U Johna známe taky jeho příslušenství. Klasicky dostane náhradní ruce, nůž, psí známku a batoh. Bohužel z fotek to zatím nevypadá na podařený headsculpt, který je na těch rozmazaných fotkách velmi špatný. Budu doufat, že na oficiálních fotografií bude podoba lepší a že celkově figurka bude stát za to dlouhé čekání.

U Cobrettiho je situace lepší, tam to vypadá na povedenější figurku a jelikož jiná oficiální verze Mariona neexistuje, tak fanoušci budou muset sáhnout právě po této z oficiálního Sly Stallone Shopu.