ThreeZero spouští předobjednávky na 1/6 Rambo: First Blood

ThreeZero spouští předobjednávky na 1/6 Rambo: First Blood © ThreeZero

ThreeZero oznámilo před pár dny novou sběratelskou figurku 1/6 Johna Ramba z prvního dílu Rambo: First Blood. Figurka, která se bude snažit navázat na úspěch figurky Ramba z třetího dílu.

Bohužel na prvních obrázcích je s prototypem figurky ale spokojen jen málokdo. Každopádně, pokud by se vám figurka líbila, ThreeZero dnes spustilo předobjednávky (případně Figures.cz). Figurka by měla být hotova v prvním kvartálu 2022, do ČR tak počítejme spíše až někdy na podzim 2022.

Pokud se podíváte na promo fotografie, tak figurka používá evidentně tělo z předchozí figurky Rambo III. Především velikost paží neodpovídá reálně zobrazení Ramba z prvního dílu, kdy neměl ještě tak vyvinuté svaly. Hrudní koš je také více objemný, než je potřeba.

Nepřehlédněte
Recenze John Rambo III od ThreeZero

Konečně mi dorazila jedna z velmi očekávaných figurek roku 2020. Spousta sběratelů už mohla tuto figurku zrecenzovat v prosinci minulého roku...

Headsculpt je tak na půl cesty, z určitých úhlů jde poznat Stalloneho, ale je ještě potřeba mu přidat více věrohodnosti a možná i trochu omladit.

Vybavení mi přijde ucházející. První díl byl spíše akční survival psycho film, než klasická akční jízda, takže doplňky v podobě nože, zbraní (M60 a M16A1), lana, oštěpu (ten bych oželel), nábojů a ponča jsou pro mě dostačující.

V následujících několika týdnů je očekáváno také zpracování Johna Ramba z prvního dílu přímo od e-shopu slystalloneshop.com, na které se osobně velmi těším a snad nezklame.

Zdroj: ThreeZero