Želvy Ninja se vrací ve velkém stylu, Last Ronin ve hře i komiksu

Želvy Ninja se vrací ve velkém stylu, Last Ronin ve hře i komiksu

Wow, fanoušci Želv Ninja (tedy i já) tento týden měli žně. Prvně magazín Polygon odhalil, že se chystá nová hra ze světa TMNT, který by měla být inspirována slavným komiksem Teenage Mutant Ninja Turtles: The Last Ronin. Hra by měla být inspirována slavnou hrou God of War a tak bychom se měli dočkat akční RPG s dospělejšími prvky.

The Last Ronin by tak měl být velmi autetický a měl by by prakticky převyprávět celý příběh komiksu, který je zasazen do budoucnosti.

Obdobně jako v God of War, tak ve hře bude jediná hratelná postava vycházející příběhově z komisku. Záměrně nebudu naznačovat o koho jde, pokud jste komiks nečetli. Postava nosí černou pásku a bude používat všechny typické zbraně všech želvích sourozenců. Můžeme se tak těšit na docela rozmanitý gameplay.

Už tohle je velká zpráva pro milovníky Želv a všechny gamery. Pro české čtenáře si ale nakladatelství Comics Centrum připravilo minimálně srovnatelnou novinku. Vydání českého překladu knihy Želvy Ninja: Poslední Ronin!

Nádherné načasování. A to ještě i s přihlédnutím, že na tuto novinku nebudeme jako v případě výše oznámené hry čekat roky, ale už na Comic-Conu Prague bude k dispozici. A to ne hned v klasické verzi, ale i s limitní obálkou a slevou 40 %. Wow, že? Ano, těším se a letošní Comic-Con Prague tak bude určitě stát za návštěvu. 

Knihu Poslední Ronin napsala hned trojice autorů – Kevin Eastman, Peter Laird a Tom Waltz a obsahuje 240 stran, které vyjdou s matným potahem a parciálním lakem. Limitní obálka bude celá černobílá.

Pokud jste v takové euforii jako já, tak vás určitě bude zajímat, jestli se dočkáme nějaké obrození vydávání Želv Ninja v ČR? Odpověď od nakladatelství Comics Centrum je jednoznačná – ano, ale v jiné podobě. Na detaily si prý máme jako fanoušci počkat. Každopádně s takto vymazlenou knihou to bude radostné čekání.