Hot Toys oznámili reedici Knightmare Batman a Superman

Hot Toys oznámili reedici Knightmare Batman a Superman © Hot Toys

Přesně v den releasu Snyder Cutu oznámili Hot Toys dvojbalení figurek Knightmare Batman a Superman. I když pro mě osobně je to opravdu skvělá zpráva a přesně na tyto dvě figurky jsem čekal několik let, tak ne všichni sběratelé budou nadšeni. 

Prvně se jedná o tzv. double pack – tedy figurky si nemůžete oficiálně koupit jednotlivě, ale vždy pohromadě. To má za následek vyšší cenu a jelikož se v případě Knightmare Batmana jedná o reedici, tak mnoho sběratelů už původní verzi má. Budou tak muset volit kompromis, jestli si doble pack koupí a Batmana prodají, nebo naopak budou shánět po bazarech samotného Supermana. Přiznám se, že jim  to nezávidím.

A za druhé jsou naštvaní ti sběratelé, kteří chtěli původního Knightmare Batmana prodat. Tato figurka získala od prvního vydání u sběratelů velkou hodnotu a na bazarech se doposud prodávala za dvojnásobek své ceny. Tito sběratelé mají nyní smůlu, protože kvůli (v mém případě díky) reedici hodnota figurky klesne (alespoň na chvíli) na původní hodnotu.

A dovolím si ještě jednu poslední výtku/poznámku na adresu tohoto double-packu. Je škoda, že v obou případech nedošlo k vylepšení figurek. Dle všeho se jedná o tentýž release Batmana jako před lety. V případě Supermana výrobci pouze upravili barvu suitu a to je celé. Velká škoda a co jsem si tak všiml, toto netrápí jen mě. Na druhou stranu se moje strategie v čekání na Knightmare Batmana vyplatila a mohu si tak dopřát zcela nové neomakané figurky 🙂

Fotogalerie

Zdroj: Sideshow