James Gunn potvrdil, že Henry Cavill nakonec nebude pokračovat v roli Supermana

James Gunn potvrdil, že Henry Cavill nakonec nebude pokračovat v roli Supermana © Warner Bros.

James Gunn i Henry Cavill dnes oznámili, že Henry Cavill nebude nakonec pokračovat v roli Supermana. Cože? To není možné? Vždyť před měsícem byl Henry Cavill potvrzen v této roli?

Těžko se tomu všemu věří. Zvláště poté, co se Henry objevil jako Superman ve filmu Black Adam. A ještě zvlášť poté, co v říjnu tvrdilo vedení WB o návratu Henryho jako Supermana. Těžko se to celé chápe, ale nedá se nic jiného dělat. 

Ano, tohle je prostě nová koncepce WB, kterou má nyní na starosti James Gunn a Peter Safran. Dle všeho čeká DC(E)U kompletní restart. James Gunn si pro svůj film o Supermanovi přeje mladšího herce. Evidentně ale Henry nebude jediný, který přijde o svoji roli. Spekuluje se o kompletním restartu všech postav včetně Wonder Woman a Aquamana.

Nepřehlédněte
Vrátil se! Henry Cavill je zpět jako Superman

Henry Cavill je zpět jako Superman. Je to oficiální. Henry Cavill oznámil všem fanouškům, že se oficiálně vrací do role Supermana. Wow! Nen...

A co bude s Flashem a Batmanem v podání Bena Afflecka? Těžko říct. James Gunn slíbil představit roadmapu své nové vize začátkem roku a dle všeho s nimi nepočítá.

Na druhou stranu studio už utratilo spoustu peněz za natáčení filmu Flashe, takže se ho nakonec možná v nějaké (silně přetočené) podobě dočkáme. Celé je to velmi turbulentní a šílené zároveň. WB si tedy připravilo opravdu pěkný vánoční dárek pro své fanoušky.

Henry, byl jsi a stále jsi, nejlepší Superman!

 

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Příspěvek sdílený Henry Cavill (@henrycavill)