Klony opět útočí! Hot Toys představili nové Star Wars figurky, jednou z nich je očekávaná Ahsoka Tano

Klony opět útočí! Hot Toys představili nové Star Wars figurky, jednou z nich je očekávaná Ahsoka Tano © Hot Toys

Hot Toys dnes představili dvě novinky z řad 1/6 figurek a mnohým fanouškům tím splnili velké přání. Hot Toys totiž představili finálně k prodeji velmi očekávanou sběratelskou figurku 1/6 Ahsoka Tano. Spolu s ní představili i 1/6 figurku 501st Battalion Clone Trooper. Minimálně v tom prvním případě očekávám o Ahsoka Tano velký zájem a zde určitě není třeba rozmýšlet nad předprodejem.

Jak si můžete na fotografiích níže všimnout, na prezentačních materiálech byl u Ahsoka Tano vidět i novou verzi Darth Maula. Doufejme, že to je jen otázkou času, kdy se nové verze (už třetí) fanoušci dočkají.

TMS 21 Star Wars: The Clone Wars – Ahsoka Tano

Velmi očekávaná figurka pro mnohé sběratele a fanoušky Star Wars.  V krabici s figurkou byste měli najít headsculpt s nastavitelnými očima. Tato funkce se většinou dává k deluxe edicím. Zde tedy tuto „fičuru“ budeme mít v základní verzi.

Dále sedm vyměnitelných rukou, šedé pončo, modrý světelný meč, holoprojektor, jeden tepelný detonátor, 3 hologramy (Anakina Skywalkera, Obiwana Kenobiho a mistra Yody) a samozřejmě podstavec.

Figurka vypadá celkově hodně dobře a jsem rád, že Hot Toys se zaměřuje na nové postavy. Je otázkou samozřejmě, jestli to není klasický kalkul v tom smyslu, že Ahsoka Tano se má objevit i v druhé řade seriálu The Mandaloriana. Takže si Hot Toys tuto postavu tradičně repaintnou a vydají v mírně upravené podobě znovu. Uvidíme, každopádně tato figurka perfektně zapadne do sbírky Star Wars. Očekávatelný datum vydání je přelom roku 2021 a 2022. U nás v ČR tradičně tedy někdy v první polovině roku 2022.

Oficiální promo fotografie

Zdroj: Hot Toys