Krátké zprávy

Zaklínač 3: Divoký hon na PS5 je odložen na rok 2022

Jako by to s těmi odklady CD Projektu RED nestačilo. Včera se objevila v herním bulváru informace, že nextgen verze třetího Zaklínače měla vyjít ještě ten den. To samozřejmě CD Projekt dementoval a dnes vydal tiskovou zprávu, ve které oznamují úplný opak – odsunutí her Zaklínač 3: Divoký hon a Cyberpunk 77 na PS 5 a Xbox Series X/S na příští rok.

Pharaoh: A New Era se odkládá na rok 2022

Hra Pharaoh je snad jedna z nejslavnějších budovatelských strategií. Letos na podzim měl vyjít její remake. Bohužel ale nyní vývojáři oznámili odklad na rok 2022. Vývojáři to zdůvodňují tím, že zkrátka potřebují více času pro hru, která si ji zaslouží. A tou podle nich (a mě) Pharaoh určitě je. Takže nezbývá nyní než čekat na […]

Nebuchadnezzar se opět rozrůstá, nový update 1.2 přidává požáry i nemoce

Strategicko-budovatelská hra Nebuchadnezzar od českých vývojářů Nepos Games dostává další větší update. Jak vývojáři slíbili, tak nyní plní. Ve druhé větší aktualizaci 1.2 (první přinesla především nový systém daní) hra nově nabídne nové mechanismy, které vám mohou znepříjemnit samotné hraní. Řeč je tu o mechanismu jako jsou požáry, kriminalita, nebo nemoci obyvatel. S tím se […]

Hra Vietcong se vydražila za 40 tisíc Kč

Chcete se sbíráním profesionálně živit? Potom doporučuji nerozbalovat své nákupy. Jako například v případě nerozbalené hry Vietcong z roku 2003, která se vydražila na Aukro.cz za neuvěřitelných 40 100 kč. Přijde vám to šílené?

Batman/Fortnite se vrací

Dalo se to čekat! Po velkém úspěchu první série Batman/Fortnite: Bod Nula je tu pokračování. A možná pro některé fanoušky i trochu překvapivé.