Krátké zprávy

Překlad hry Assassin’s Creed Valhalla opět pokračuje!

© Ubisoft

Český překlad oblíbené hry Assassin’s Creed Valhalla trápí dlouhodobě technické problémy. Především kvůli neuspořádání lokalizačních souborů a častých aktualizací hry. Na pár měsíců musel být překlad hry dokonce zastaven. Nyní ale dostáváme pozitivní zprávy přímo od autorů překladu. Podařilo se vyřešit technické problémy a tak na překladu češtiny do Assassin’s Creed Valhalla se začíná opět pracovat!

O český překlad Star Wars Jedi: Survivor se postará zkušený tým FarFlame

© Electronic Arts

Vydání hry Star Wars Jedi: Survivor se blíží a s ním i přípravy češtiny. Překladu se ujal velmi zkušený tým FarFlame, který má za sebou i překlad prvního dílu Star Wars Jedi: Fallen Order. Autoři chystaného překladu hlásí, že jsou opět domluveni se znalci a oficiálními českými překladateli Star Wars na spolupráci. O kvalitní překlad […]

Želvy Ninja se vrací ve velkém stylu, Last Ronin ve hře i komiksu

Wow, fanoušci Želv Ninja (tedy i já) tento týden měli žně. Prvně magazín Polygon odhalil, že se chystá nová hra ze světa TMNT, který by měla být inspirována slavným komiksem Teenage Mutant Ninja Turtles: The Last Ronin. Hra by měla být inspirována slavnou hrou God of War a tak bychom se měli dočkat akční RPG s dospělejšími prvky.