Marion Cobretti ze série The Stallone Legacy Collection byl představen, kontroverze však nevymizely

Marion Cobretti ze série The Stallone Legacy Collection byl představen, kontroverze však nevymizely © slystalloneshop.com

Včera v podvečerních hodinách našeho času byla oficiálně představena 1:6 figurka z filmu Cobra – Marion Cobretti. Máme se ale na co těšit?

Vlastně těžko říct, protože v pořadí druhá figurka ze série The Stallone Legacy Collection opět budí rozpaky. A to jak už svým (ne)marketingem, tak i svým zpracováním. Pojďme postupně.

Nerozumím tomu, že firma pracuje doslova několik let na figurce a neumí ji potom důstojně odpromovat. 

Prvně „uniklo“ video, které bylo hned poté staženo, aby se ještě tentýž den označilo jako oficiálně dostupné. Spolu s tím byla spuštěna webová stránka, na které autoři zapomněli spustit rezervační systém a tak byla i stránka stažena. Až po několika hodinách si autoři figurky dali vše dohromady a oficiálně tedy uznali „launch“ figurky za hotový 🙂

Crime is a disease. Meet the cure.

Chyby se dějí každému a skoro pořád, tak tedy pojďme dál. Ve znovu publikovaném videu nám nakonec samotný Sly představil figurku sama sebe v roli drsného policisty Mariona Cobrettiho. Bohužel jsme ale stejně jako v případě představovačky Johna Ramba nedostali žádné detailní záběry na figurku a pro tuto chvíli si musíme všichni vystačit s promo fotografiemi.

Ty se v případě Ramba dosti odlišovaly od detailnějších záběrů, takže k výsledné kvalitě figurce Cobrettiho bych byl velmi zdrženlivý.

Figurka stojí 290 USD a jelikož jediným oficiálním místem prodeje je slystalloneshop.com, tak případná koupě už nebude levnou záležitostí. O to víc mě mrzí, že si tohle výrobci neuvědomují, a nebo jim je to jedno, a komunikaci celkově nezvládají.

Figurka alespoň zatím z promo fotografií nevypadá zle. Nabízí vcelku pěknou výbavu v podobě několika zbraní včetně granátu a několika sumek, vyměnitelných rukou, policejního odznaku, dosti podivného podstavce a především tmavých brýlí, které by případný horší headsculpt mohly hodně zachránit. Pochopitelně nesmím zapomenout ani na ikonickou sirku.

Figurka má na sobě klasické džíny, tričko a tmavou bundu. Nechybí hodinky a náhrdelník. Milovníci a pamětníci osmdesátých let si tedy přijdou na své.

Pro ty ostatní to bude těžké rozhodování.

Oficiální promo fotografie