Nakupujte sošky i figurky nově na collect-able.cz

Český sběratelský trh je vcelku malý. Není divu. Evropa je až jako poslední v distribučním kanále sběratelských předmětů. Proto je vždy potěšující, když se v ČR objeví nový prodejce.

Tím je e-shop Collect-able.cz, který se bude zaměřovat (nejen) na těžce sehnatelné produkty. Zvláště mně osobně dělá radost, že obchod se bude snažit sehnat figurky z Star Wars: The Black Series, které jsou v ČR velmi špatně sehnatelné.

Za collect-able.cz stojí parta sběratelů a fanoušků, kteří už mají dlouholeté zkušenosti se sběrem figurek, sošek i komiksů. Sami vědí, že se raritnější a vzácnější předměty těžko shánějí. Spoustu nakupujících navíc nemá dobré zkušenosti z různých aukčních portálů.

Collect-able.cz tak chce nabízet vzácnější kousky do vašich sbírek bez podvodů a přehnaných (mnohdy uměle vyhypovaných) cen. Jak se jim to bude dařit, uvidíme v následujících týdnech a měsících. Na webu je nabídka zatím trochu chudší, z nabídky mě v tuto chvíli zaujal především těžko sehnatelné figurky z Black Series – Obi-Wan Kenobi a Wreckera. Také Dark Side Anakin od Hot Toys se těžko shání a to nejen v ČR.

Jako u každého začínajícího e-shopu, tak i collect-able.cz nabízí soutěž o sběratelské cenyKaždopádně každému novému férovému prodejci sběratelských předmětů fandím a je potřeba je i podpořit.