Nové releasy od Hot Toys se zaměřují na Klonové války, Wonder Woman i Zombie Iron Mana

Nové releasy od Hot Toys se zaměřují na Klonové války, Wonder Woman i Zombie Iron Mana © Hot Toys

Hot Toys představilo na právě probíhajícím Sideshow Comic Con 2020 hned několik nových figurek. Těšit se tak mohou fanouškové Star Wars, Marvelu i fanoušci DC. Pojďme si nové figurky představit blíže.

Hot Toys letos nepředvádí úplně nejkreativnější období, po několika zajímavějších releasů vždy spadnou do zaběhnutých kolejí. Proto i z těchto nových figurek mám velmi rozpačité dojmy. Začnu těmi, které mi jsou nejbližší a které si pravděpodobně předobjednám.

Hot Toys TMS 19 & 20 – SW: The Clone Wars Anakin Skywalker and STAP Set

Anakin v podání Haydena Christensena je pro mě srdcovka. Mám už doma Hot Toys MMS 437 a proto pravděpodobně tento release asi neminu. Je ale škoda, že když už se Hot Toys zaměřují na Klonové války (palec nahoře), tak mohli použít i patřičný head sculpt. Takhle je z toho zase cítit jejich trochu lenivost, když použijí prakticky stejný, který už dvakrát vydali.

Na druhou stranu chválím doplňky, které budou spolu s figurkou. Především kluzák STAP (Single Trooper Aerial Platform), v exkluzivní verzi Poncho, vyměnitelná zbroj a odnímatelný plášť.   

 

Klasicky nebude chybět podstavec, meč s vyměnitelnou čepelí a několik vyměnitelných rukou. K figurce potom dostanete ještě 3 malé hologramy postav Mistra Yody, Ahsoka Tano a Obi-Wana Kenobiho. Ostatně Obi-Wan dostane také svůj nový release z Klonových válek, který ale byl pouze na Sideshow Comic Conu 2020 k vidění. 

Hot Toys MMS 580 – Spider-man: Far From Home Mysterio’s Iron Man Illusion

Marvel nesbírám, takže tento kousek určitě mít nebudu, ale uznávám, že konečně po velkém počtu verzí Iron Mana, tento zaujme. Alespoň mě a to i přes to, že druhý filmový Spider-man mě vůbec nezaujal.

 

Hot Toys MMS 584 Wonder Woman 1984

A konečně něco pro DC nadšence, tedy pro mě. Wonder Woman z připravovaného filmu Wonder Woman 1984, který byl kvůli stále probíhající celosvětové pandemii odsunut na neurčito.

Tento release je specifický v tom, že Hot Toys vydali Wonder Woman se sculpt vlasy. Jestli se nepletu, tak je to první release se scultp vlasy od training verze Wonder Woman. 

Jinak ale figurka (alespoň mě) moc nezaujme. Chybí ji prakticky klasická výbava, tedy štít a meč, a musíme se spokojit pouze s lasem pravdy.

Na tuto figurku jsem se těšil, ale po zklamání z headsculptu a výbavy figurky nyní spíše silně uvažuji o Hot Toys MMS 577 Wonder Woman Golden Armor, kde mi ten headsculp přijde alespoň na těch promo fotografií lepší. Uvidíme.

Další oznámení figurek mě už tolik nezaujalo, pro kompletnost to jsou Hot Toys MMS 583 Deadpool 2 – Cable, Hot Toys MMS 582 Iron Man Tony Stark (Mech Test Version) a Hot Toys VGMC 16-22 Spider-Man Armory Series 2.

Předobjednávky v plném proudu

České e-shopy velmi rychle zařadily všechny figurky do své nabídky a tak už můžete všechny výše zmíněné figurky předobjednávat.

Název figurky E-shop
Hot Toys TMS 19 & 20 – SW: The Clone Wars Anakin Skywalker and STAP Set Fategate.com, Figures.cz, JediShop.cz, KupKomiks.cz, Statue.cz, SvětKomiksu.cz
Hot Toys MMS 580 – Spider-man: Far From Home Mysterio’s Iron Man Illusion FateGate.com, Figures.cz, JediShop.cz, KupKomiks.cz, Statue.cz, SvětKomiksu.cz
Hot Toys MMS 584 Wonder Woman 1984 FateGate.com, Figures.cz, JediShop.cz, KupKomiks.cz
Hot Toys MMS 583 Deadpool 2 – Cable FateGate.com, Figures.cz, JediShop.cz, SvětKomiksu.cz
Hot Toys MMS 582 Iron Man Tony Stark (Mech Test Version) FateGate.com, Figures.cz, JediShop.cz, KupKomiks.cz, Statue.cz, SvětKomiksu.cz
Hot Toys VGMC 16-22 Spider-Man Armory Series 2 FateGate.com, JediShop.czKupKomiks.cz, Statue.cz