Comic-Con

Comic-Con Prague 2021

Letošní ročník si dal načas. A není divu. Po všech problémech, kdy byl Comic-Con Prague 2021 dvakrát odložen jsem velmi rád, že organizátoři to nevzdali a připravili fanouškům druhý ročník Comic-Con Prague. Jak se nakonec povedl? Ubrala epidemiologická situace Comic-Conu na kvalitě?

Comic-Con Prague: Home Edition proběhne online 9. května

Letos už musel pořadatelský tým Comic-Conu Prague dvakrát posunout letošní ročník. Nynější datum pořádání druhého ročníku Comic-Conu Prague je stanoveno na 15. až 17. října 2021. Jako menší náplast na čekání si pořadatelé připravili pro svoje fanoušky speciální event Comic-Con Prague: Home Edition.

New York Comic Con 2019

Právě skončil New York Comic-Con 2019. Přiznám se, že mě ale trochu zklamal ohledně ukázaných sběratelských figurek a soch. Teda především oproti San Diego Comic Conu 2019. Něco málo by se tam ale přeci jen našlo.

Co mě zaujalo na SAN DIEGO COMIC-CON 2019?

Jelikož toho bylo oooopravdu hodně, trochu to rozdělím do bloků. Témata budou přibývat: Hot Toys Neca Prime 1 Studio Sideshow ThreeZero   Hot Toys Přišlo mi, že se moje oblíbená značka na SDCC zaměřila především na figurky ze série Marvel. Nedivím se, ale už je to jaksi podobné jako s filmy od Marvelu – pořád […]