Comic-Con

Comic-Con Prague 2024

© Comic-Con Prague

Jsem sytý, saturovaný. Letos se do mě nevešlo více než 2 dny Comic-Con Prague 2024. Je to dobře, nebo špatně? Povíme si v mých velmi brzkých dojmech, které možná tolik neuzrály, ale o to více budou čerstvější.

Comic-Con Prague 2023

© Comic-Con Prague

Comic-Con Prague letos vstoupil už do svého čtvrtého ročníku. To už je vlastně velmi pěkná tradice. Jaký tedy byl už tradiční Comic-Con Prague?

Vrátí se Henry Cavill jako Superman v nové komiksovce Black Adam?

© WB

To zase jednou bylo řečí a jasných informací ze zákulisí. Dle rumorů měl být na Comic-Conu v San Diegu oznámen návrat Henry Cavilla jako Supermana a Zack Snyder měl s novým vedením WB potvrdit pokračování Justice League. Jenže výsledek je spíše opačný. Na panelu Warner Bros Discovery/DC Comics v Hale H, který běžel 23. 7. v 19:15 našeho času, nic z toho nezaznělo.

Comic-Con Prague 2022

© Comic-Con Prague

Třetí Comic-Con Prague je za námi a jelikož je to už třetí akce tohoto typu za poslední 3 roky, tak už se nabízí i menší meziročníkové srovnání. Prvně ale k letošnímu ročníku, kterému se nevyhlo už trochu klasické odsunutí kvůli špatné hygienické situaci. Doufejme, že již snad naposledy a další ročníky a podobné akce už nebude potřeba odsouvat.

Comic-Con Prague 2021

© Comic-Con Prague

Letošní ročník si dal načas. A není divu. Po všech problémech, kdy byl Comic-Con Prague 2021 dvakrát odložen, jsem velmi rád, že organizátoři to nevzdali a připravili fanouškům druhý ročník Comic-Con Prague. Jak se nakonec povedl? Ubrala epidemiologická situace Comic-Conu na kvalitě?

Comic-Con Prague: Home Edition proběhne online 9. května

© Comic-Con Prague

Letos už musel pořadatelský tým Comic-Conu Prague dvakrát posunout letošní ročník. Nynější datum pořádání druhého ročníku Comic-Conu Prague je stanoveno na 15. až 17. října 2021. Jako menší náplast na čekání si pořadatelé připravili pro svoje fanoušky speciální event Comic-Con Prague: Home Edition.