Novinky o Želvách Ninja

Přečtěte si novinky zaměřené na Želvy Ninja.

Recenze: TMNT The Last Ronin II—Re-Evolution #1

Želvy ninja žijí! Nejen v našich mysli a vzpomínkách, ale po fatálních událostech v úžasném komiksu TMNT: The Last Ronin dostáváme nová dobrodružství našich želvích přátel. Bylo opravdu jen otázkou času, kdy se autoři Kevin Eastman a Tom Waltz pustí po velmi kladném ohlasu od kritiku i fanoušků na poslední společný komiks do dalšího pokračování.

Recenze TMNT: The Last Ronin – Lost Years #5

Poslední rónin si v předchozím sešitě trpce vybojoval vysvobození ze svého zajetí a cesta k naplnění přísahy mistru je tak volná. V posledním sešitě TMNT: The Last Ronin – Lost Years se tak dozvídáme, kde se Death Worm nachází a jestli vůbec existuje. 

Recenze: TMNT: The Last Ronin – Lost Years #1

Komiks Teenage Mutant Ninja Turtles: The Last Ronin – Lost Years je navazujícím „pokračováním “ hlavního hrdiny, který ztratil své bratry i otce a než se odhodlá k pomstě, uplyne několik let. Právě tato chybějící časová etapa má být zmapována v tomto novém komiksu.

Recenze: Želvy ninja: Poslední rónin

© Comics Centrum

Epické zakončení komiksu je tady. Želvy ninja: Poslední rónin uzavírají jednu velkou a více jak 30 let dlouhou kapitolu. Ze čtyř malých roztomilých a ztřeštěných teenagerů zůstal pouze jediný. Sám se musí vypořádat s následky a důsledky předchozích událostí a najít vůli a cestu, jak přežít. Povede se mu pomstít svoji rodinu a uzavřít tak jednu dlouhou popkulturní linku?

Želvy Ninja se vrací ve velkém stylu, Last Ronin ve hře i komiksu

Wow, fanoušci Želv Ninja (tedy i já) tento týden měli žně. Prvně magazín Polygon odhalil, že se chystá nová hra ze světa TMNT, který by měla být inspirována slavným komiksem Teenage Mutant Ninja Turtles: The Last Ronin. Hra by měla být inspirována slavnou hrou God of War a tak bychom se měli dočkat akční RPG s dospělejšími prvky.

Recenze: TMNT II: Super Shredder

© Neca

Přečtěte si rychlé dojmy ze sběratelské figurky Super Trhače od Neca. Ačkoli jsem původně chtěl tuto figurku ignorovat, neodolal jsem a poté, co se objevila i v české distribuci jsem zakoupil. Jak se tedy figurka povedla?

Recenze: TMNT II: Tokka a Rahzar

© Neca

Dnes vám představím jednu exkluzivitu od firmy Neca. Je jím dvojice „záporáků“ z druhého hraného filmu Želví nindžové II: Tajemství kapaliny natočeného v roce 1991. Tedy pouhý jeden rok od prvního dílu. Záporáci se jmenují Tokka a Rahzar a jejich figurky jsou určeny výhradně pro US trh. V Evropě je tedy uvidíte zřídka.