Práce na češtině do hry Assassin’s Creed Valhalla začaly

Práce na češtině do hry Assassin’s Creed Valhalla začaly © Ubisoft

Jedna z nejočekávanějších her poslední kvartálu současné generace konzolí Assassin’s Creed Valhalla se do ČR dostala bez oficiálního českého překladu. To je především po české lokalizaci posledních dvou her trochu překvapení. Každopádně to vypadá, že se hráči, kteří se s tím úplně nesmířili, přeci jen dočkají. Úspěšný překladatelský tým Farflame.cz totiž už započal práci na českém neoficiálním překladu hry Assassin’s Creed Valhalla. Momentálně jsou práce na překladu v počáteční fázi, kdy se povedlo extrahovat originální texty.

Další informace bohužel nejsou známy. Nicméně z dřívějších rozhovorů a informací vyplývá, že chtějí autoři přeložit nejen základní hru, ale i pozdější DLC obsah. Ohledně termínu vydání češtiny autoři slíbili jen to, že nechtějí nic uspěchat a dříve jak za půl roku se češtiny pravděpodobně nedočkáme. Každopádně doporučuji sledovat stránku překladu pro nejnovější informace.

Souhrnné informace o českém překladu najdete na stránce překladu nebo v obsáhlém videu.

Překladatelský tým Farflame není žádným nováčkem, ale už má za sebou mnoho úspěšných překladů. Namátkou například překlad hry Star Wars Jedi: Fallen Order, Mirror’s Edge Catalyst, Assassin’s Creed III Remastered, Assassin’s Creed: Rogue, The Elder Scrolls IV: Oblivion a mnoho dalších velkých herních titulů.

Zdroj: Farflame