Připravuje se čeština do hry Red Dead Redemption 2, zatím je přeloženo 21 % textů

Připravuje se čeština do hry Red Dead Redemption 2, zatím je přeloženo 21 % textů © Rockstar Games

Překladatelský tým lokalizace.net na svém Facebooku oznámil souhrn informací o překladu hry Red Dead Redemption 2. V současné době se podařilo přeložit přibližně 21 % textů. Podle týmu lokalizace.net by se mohlo jednat o téměř kompletní překlad singleplayeru. Minimálně prý vše podstatné z něho.

Inu, je to dobrá zpráva pro ty, kteří si chtějí zahrát příběh RDR 2 v češtině. Bohužel ale překladatelé neurčili ani předběžný termín vydání.

Lokalizace.net mají za sebou už několik desítek úspěšných překladů. Mezi poslední patří například překlad her jako Spyro: Reignited Trilogy, Resident Evil 2 Biohazard, Resident Evil 3, Shadow Of The Tomb Raider, GTA V a mnoho dalších.

Nepřehlédněte
Ukázka češtiny pro Red Dead Redemption 2

Překladatelský tým Lokalizace.net už delší dobu intenzivně pracuje na české lokalizaci hry Red Dead Redemption 2. Dnes dopoledne se autoři p...

Aktualizace:

Nezávisle na týmu Lokalizace.net překládá hru „Rotačák“, který už přeložil 2 kapitoly z celkových 6 kapitol hlavního příběhu. Jeho verzi češtiny můžete průběžně stahovat z jeho webových stránek projektu rdr2cz.aaagames.cz.

Zdroj: Facebook