Recenze komiksů

Přečtěte si recenze komiksů zaměřené především na Star Wars a DC frančízy.

Recenze: Fotbalový Blue Lock #1

Fotbal hýbe světem a samozřejmě Japonsko nechce zůstat pozadu. Poté, co na Mistrovství světa 2018 skončilo v osmifinále, chce japonský fotbalový svaz dosáhnout svého vrcholu a celý fotbalový mundial konečně vyhrát. K tomu ale potřebuje prvně vychovat několik skvělých hráčů.

Recenze: TMNT The Last Ronin II—Re-Evolution #1

Želvy ninja žijí! Nejen v našich mysli a vzpomínkách, ale po fatálních událostech v úžasném komiksu TMNT: The Last Ronin dostáváme nová dobrodružství našich želvích přátel. Bylo opravdu jen otázkou času, kdy se autoři Kevin Eastman a Tom Waltz pustí po velmi kladném ohlasu od kritiku i fanoušků na poslední společný komiks do dalšího pokračování.

Recenze komiksu Brutal: #5

Policejní detektiv Hiroki Dan už popáté vstupuje na český manga trh. Tentokrát se musí vypořádat s šikanou a domácím násilím. Dopadne a potrestá všechny hříšníky? Nebo se konečně i on bude muset zodpovídat ze svých činů?

Recenze TMNT: The Last Ronin – Lost Years

Úspěšný komiks Želvy ninja: Poslední rónin uzavřel dlouhou kapitolu jednoho komiksu. Poslední rónin zůstal poslední ze čtyř Želv ninja a jeho úkol bylo pomstít svoji rodinu. Od smrti jeho bratrů ale k finální cestě za pomstou vedlo několik let. Co v tomto mezidobí rónin dělal a jaké byly jeho bezprostřední emoce po zabití jeho rodiny vypráví nepřímé pokračování TMNT: The Last Ronin – Lost Years.

Recenze TMNT: The Last Ronin – Lost Years #5

Poslední rónin si v předchozím sešitě trpce vybojoval vysvobození ze svého zajetí a cesta k naplnění přísahy mistru je tak volná. V posledním sešitě TMNT: The Last Ronin – Lost Years se tak dozvídáme, kde se Death Worm nachází a jestli vůbec existuje. 

Recenze: TMNT: The Last Ronin – Lost Years #4

Dostáváme se v příběhu posledního rónina do druhé půle a jeho osud je stále velmi krutý. Po tom, co byl ve třetím sešitě chycen a unesen ganstery Death Worma, se dostává do zajateckého tábora, ve kterém musí všichni vězni bojovat jako gladiátoři na život a na smrt.

Recenze: TMNT: The Last Ronin – Lost Years #3

Třetí pokračování TMNT: The Last Ronin – Lost Years zavede posledního rónina do Mongolska, kde se snaží vypátrat Death Worma. Do cesty se mu ale postaví tentokrát nezvyklé překážky v podobě tradičních nepřátel, ale především se musí vypořádat se ztrátou svých smyslů.

Recenze: TMNT: The Last Ronin – Lost Years #1

Komiks Teenage Mutant Ninja Turtles: The Last Ronin – Lost Years je navazujícím „pokračováním “ hlavního hrdiny, který ztratil své bratry i otce a než se odhodlá k pomstě, uplyne několik let. Právě tato chybějící časová etapa má být zmapována v tomto novém komiksu.

Recenze: Želvy ninja: Poslední rónin

© Comics Centrum

Epické zakončení komiksu je tady. Želvy ninja: Poslední rónin uzavírají jednu velkou a více jak 30 let dlouhou kapitolu. Ze čtyř malých roztomilých a ztřeštěných teenagerů zůstal pouze jediný. Sám se musí vypořádat s následky a důsledky předchozích událostí a najít vůli a cestu, jak přežít. Povede se mu pomstít svoji rodinu a uzavřít tak jednu dlouhou popkulturní linku?