Sběratelé se dočkali, Cyborg od Hot Toys konečně oznámen

Sběratelé se dočkali, Cyborg od Hot Toys konečně oznámen © Hot Toys

Tyto dny patří DC fanouškům. Jednak se objevily celkem pozitivní recenze na nový film The Suicide Squad od Jamesa Gunna, ale především Hot Toys potvrdilo vydání dlouho očekávané figurky 1/6 Cyborga z filmu Zack Snyder’s Justice League. A navíc Hot Toys spolu s Cyborgem oznámilo Batmana v XE Suit z mé oblíbené hry Arkham Origins. Pojďme ale popořadě.

1/6 Hot Toys Cyborg

Fanoušci nebyli nikdy k vydání této figurky tak blízko. Už od roku 2017 čekají na toto oficiální potvzrzení ze strany Hot Toys. Jistě, stát se ještě může leccos. Svět je nyní velmi proměnlivý a jistoty nejsou zaručeny, ale pokud se celosvětová ekonomika nezhroutí, tak vydání této figurky je velmi blízko. Ano, svět se nezmění, ale mnoho a mnoho fanoušků bude snad uspokojena. I když ….

Nepřehlédněte
Hot Toys oznámilo brzké uvedení 1/6 Cyborga

Peklo zamrzlo, dalo by se říct. Dnes totiž Hot Toys oznámilo vskutku dlouho očekávanou figurky 1/6 Cyborga. DC fanoušci tomu pořád asi nevěří, ale vypadá to, že Hot Toys to myslí vážně. 

I když těžko říct. V komentářích můžete najít různě zabarvené reakce. Většina je ráda, ale u nemalé skupiny se nejde vyhnout pocitu zklamání z provedení. Vadí jim především plastové provedení, které by chtěli vyměnit za diecastové – tedy kovové.

Inu, bylo by to určitě fajn a figurka by celkově vypadala o dost luxusněji – s tím by ale určitě souvisel i cena. Nyní je figurka v předprodeji za klasickou Hot Toys cenu.

Já osobně jsem rád, že po oznámení Supermana a Knightmare Batmana ze Zack Snyder’s Justice League mohu zkompletovat celou Justice League tak, jak ji Zack Snyder zamýšlel.

Oficiální fotografie

1/6 Batman (XE Suit)

Hot Toys většinou nikdy neoznamují jen jeden produkt. Spolu s Cyborgem oznámilo Hot Toys pro DC fanoušky ještě suit Batmana (XE Suit) z mé velmi oblíbené hry Arkham Origins. Jestli se nepletu, tak tento suit se objevil v DLC Arkham Origins: Cold, Cold Heart.

Oficiální fotografie

Zdroj: Facebook