Batman Day 2022 proběhne 17. září 2022

Batman bude své už 83. narozeniny letos slavit 17. září 2022. Na tento den je vyhlášen celosvětový Batman Day 2022. V České republice už svoji oslavnou akci ohlásil Comicspoint, který ji tak pořádá po osmé v řadě na své pobočce v Praze v Anglické ulici. Batman Day 2021 v Comicspointu

Ben Affleck se vrací jako Batman

U DC je to poslední dobou všelijaké. To potvrzuje následující zpráva, že Ben Affleck se vrátí jako Batman ve filmu Aquaman and the Lost Kingdom. Ano, je to ten samý Ben Affleck, který několikrát potvrdil, že s rolí Batmana definitivně končí. Já rozhodně brečet nebudu. Naopak jdu bouchnout šampaňské, protože Bena jako Batmana vždycky rád uvidím.

Batman se v Gotham Knights objeví, ale pouze v komiksovém prequelu

Pro fanoušky DC her i komiksů bude letošní podzim přívětivý. 25. října vychází hra Gotham Knights a spolu s ní vyjde ve stejný den i prequelový komiks Batman: Gotham Knights – Gilded City. Ale na rozdíl od hry, ve které je Batman údajně mrtvý, tak v prequelu uvidíme živého Batmana, jak se snaží odhalit původ viru, který infikoval Gotham City a proměnil obyvatele v zuřivé maniaky. 

Recenze temného komiksu Batman: Dvojník

Po skvělém filmu The Batman vydalo Nakladatelství Crew prakticky současně s celosvětovým vydáním komiks Batman: Dvojník. V novém komiksu v Gothamu řádí Batmanův dvojník, který porušuje jedno z nejhlavnějších Batmanových pravidel – zabití. Podaří se Batmanovi své čerstvě nabité jméno očistit? 

Recenze: The Batman 2022

Jedna z bezesporu největších komiksových událostí tohoto roku je konečně tady. Jako velký fanoušek jsem poslední tři měsíce urputně čekal, až uvidím konečně nové ztvárnění Batmana. Stálo čekání za to a je Pattinsonův Batman ten nejlepší?

Recenze: Batman ’89 #4

Další díl komiksu Batman ’89 je tu a mohu říct, že čekání se vyplatilo. Komiks se konečně rozjel na vícero linkách a začíná být konečně zajímavý a napínavý.

Recenze: Batman ’89 #3

Další číslo šestidílného komiksu Batman ’89 vyšlo a dostáváme se tak přesně do poloviny celého příběhu. Jak komiks pokračuje a stojí zůstat s touto sérií?

Recenze Batman/Fortnite: Foundation

Batman se dostal do světa Fortnite a byla z toho událost celosvětového ohlasu. Povedlo se v pokračování Batman/Fortnite: Foundation navázat na solidní akci i vážnější momenty z prvního dílu?