Překlad hry Assassin’s Creed Valhalla opět pokračuje!

Český překlad oblíbené hry Assassin’s Creed Valhalla trápí dlouhodobě technické problémy. Především kvůli neuspořádání lokalizačních souborů a častých aktualizací hry. Na pár měsíců musel být překlad hry dokonce zastaven. Nyní ale dostáváme pozitivní zprávy přímo od autorů překladu. Podařilo se vyřešit technické problémy a tak na překladu češtiny do Assassin’s Creed Valhalla se začíná opět pracovat!

Čeština pro Assassin’s Creed Valhalla se odkládá na rok 2023

Dlouho fanoušky očekávaná čeština do stále aktuální hry Assassin’s Creed Valhalla se bohužel odkládá na rok 2023. Na vině jsou stále technické problémy, které češtinu dostihly během posledních aktualizacích hry. Překladatelé nicméně ujišťují, že překlad hry není zrušen, ale čekají, až programátoři vyřeší technické problémy. Do té doby upřednostnili překlad her Elder Ring a Torment: […]

Překladatelský tým Assassin’s Creed Valhalla se zmenšuje, vydání češtiny to ale neohrozí

Český překlad Assassin’s Creed Valhalla je stále v procesu, ale zaznamenal opět několik překážek. Tentokrát se nejedná o technické potíže ze strany samotné hry, ale jedná se o personální složení překladatelského týmu FarFlame. Tým se v tuto chvíli zmenšil na pouhé 3 členy, dle zbývajících překladatelů to ale neohrožuje vydání češtiny.