Recenze: Fotbalový Blue Lock #1

Fotbal hýbe světem a samozřejmě Japonsko nechce zůstat pozadu. Poté, co na Mistrovství světa 2018 skončilo v osmifinále, chce japonský fotbalový svaz dosáhnout svého vrcholu a celý fotbalový mundial konečně vyhrát. K tomu ale potřebuje prvně vychovat několik skvělých hráčů.

Comic-Con Prague 2024

Jsem sytý, saturovaný. Letos se do mě nevešlo více než 2 dny Comic-Con Prague 2024. Je to dobře, nebo špatně? Povíme si v mých velmi brzkých dojmech, které možná tolik neuzrály, ale o to více budou čerstvější.

Recenze: TMNT The Last Ronin II—Re-Evolution #1

Želvy ninja žijí! Nejen v našich mysli a vzpomínkách, ale po fatálních událostech v úžasném komiksu TMNT: The Last Ronin dostáváme nová dobrodružství našich želvích přátel. Bylo opravdu jen otázkou času, kdy se autoři Kevin Eastman a Tom Waltz pustí po velmi kladném ohlasu od kritiku i fanoušků na poslední společný komiks do dalšího pokračování.

Recenze komiksu Brutal: #5

Policejní detektiv Hiroki Dan už popáté vstupuje na český manga trh. Tentokrát se musí vypořádat s šikanou a domácím násilím. Dopadne a potrestá všechny hříšníky? Nebo se konečně i on bude muset zodpovídat ze svých činů?

Recenze TMNT: The Last Ronin – Lost Years

Úspěšný komiks Želvy ninja: Poslední rónin uzavřel dlouhou kapitolu jednoho komiksu. Poslední rónin zůstal poslední ze čtyř Želv ninja a jeho úkol bylo pomstít svoji rodinu. Od smrti jeho bratrů ale k finální cestě za pomstou vedlo několik let. Co v tomto mezidobí rónin dělal a jaké byly jeho bezprostřední emoce po zabití jeho rodiny vypráví nepřímé pokračování TMNT: The Last Ronin – Lost Years.

Recenze TMNT: The Last Ronin – Lost Years #5

Poslední rónin si v předchozím sešitě trpce vybojoval vysvobození ze svého zajetí a cesta k naplnění přísahy mistru je tak volná. V posledním sešitě TMNT: The Last Ronin – Lost Years se tak dozvídáme, kde se Death Worm nachází a jestli vůbec existuje. 

Recenze: Želvy Ninja: Mutantí chaos (2023)

Cowabunga, Želvy prostě jedou a to nepochybně! Po vydání české verze Želvy ninja: Poslední rónin, jeho sešitovém pokračování TMNT: The Last Ronin – Lost Years, jsme dostali potvrzení videohry TMNT: The Last Ronin (The Game) a hlavně se v kinech usídlil film Želvy Ninja: Mutantí chaos.

Recenze: TMNT: The Last Ronin – Lost Years #4

Dostáváme se v příběhu posledního rónina do druhé půle a jeho osud je stále velmi krutý. Po tom, co byl ve třetím sešitě chycen a unesen ganstery Death Worma, se dostává do zajateckého tábora, ve kterém musí všichni vězni bojovat jako gladiátoři na život a na smrt.