CD Projekt RED oznámil remake prvního Zaklínače

CD Projekt RED dnes oznámil remake prvního dílu The Witcher. Remake hry byl oznámen přesně na den od vydání  hry před 15 lety. Autoři si tedy připravili pro fanoušky pěkný dárek na výročí hry. Nicméně na hře nepracuje přímo samotné studio CD Projekt RED, ale vývoj prvního dobrodružství Geralta svěřili do rukou polského studia Fool’s […]

Zaklínač: Nářek čarodějnice

V pořadí už šesté pokračování Zaklínače od Dark Horse se stala v květnu nejprodávanějším komiksem u Nakladatelství Crew. Je tedy nové pokračování Bílého vlka opravdu skvělým výletem do oblíbené fantasy ságy?

Recenze: Geralt z Rivie od McFarlane Toys

Poslední dobou mám nějaké „witcherovské“ období. Kromě toho, že stále čekám na jednou už odložený Witcher 3 v nextgen grafice, tak jsem si pro zkrácení chvíle pořídil menší figurku Geralta z herní série The Witcher 3 od McFarlane Toys.

Zaklínač 3: Divoký hon na PS5 je odložen na rok 2022

Jako by to s těmi odklady CD Projektu RED nestačilo. Včera se objevila v herním bulváru informace, že nextgen verze třetího Zaklínače měla vyjít ještě ten den. To samozřejmě CD Projekt dementoval a dnes vydal tiskovou zprávu, ve které oznamují úplný opak – odsunutí her Zaklínač 3: Divoký hon a Cyberpunk 77 na PS 5 a Xbox Series X/S na příští rok.

Co přinesl WitcherCon 2021?

O víkendu 9. a 10, července proběhl dlouho očekávaný WitcherCon. A jak z názvu conu zřejmé, všechny novinky se týkaly Witchera. Takže pokud jste fanoušci, tak vás následující informace budou zajímat. Pojďme na to.