Nejoblíbenější díly v sérii Tomb Raider

Tomb Raider je pro mě jednou ze srdcových záležitostí. S hlavní hrdinkou! Larou Croft jsem prožil všechny její díly a dobrodružství a vlastně už je to více jak 25 let, co spolu zažíváme a sdílíme lásku k historii a archeologii.

Lara Croft dostala k 25. výročí sochu

Lara Croft a spolu s ní značka Tomb Raider slaví letos kulaté výročí 25. výročí od vydání prvního dílu Tomb Raider. Společnost Weta Workshop připravila k jejím kulatinám nádhernou sochu v měřítku 1/4.

Remake Tomb Raider II má nové záběry z Lařina sídla

Po dlouhých 4 letech jsme dostali nové video ze zatím velmi slibně vypadajícího remaku Tomb Raider II, který nese podtitul The Dagger of Xian. Za remakem stojí pouze jediný vývojář s přezdívkou Nicobass. Ten o svém projektu bohužel moc neinformuje. Poslední zmínka na jeho webu pochází z roku 2017. 

Microsoft prozradil Tomb Raider: Definitive Survivor Trilogy edici

Na Microsoft Storu se objevila krátce informace o nové edici Tomb Raider: Definitive Survivor Trilogy. Edice by měla nabídnou poslední tři hry Tomb Raider se všemi DLC. Celá edice by měla mít nové  textury podporující 4K a HDR. Datum vydání je stanoveno na 17. března. Microsoft nicméně zatím nepotvrdil tyto údaje.