Zahrajte si remake hry Tomb Raider:10th Anniversary Edition

Zahrajte si remake hry Tomb Raider:10th Anniversary Edition © Crystal Dynamics

Na internet unikly soubory z nedokončeného remaku hry Tomb Raider:10th Anniversary Edition. Hra byla vyvíjena v letech 2005 a 2006 a jak pod titul remaku vypovídá, hra měla vyjít 10 let od vydání prvního dílu z roku 1996. Autory remaku bylo studio Core Design, tedy autoři legendárního prvního dílu. Remake měl vyjít na tehdejší PS2 a PSP.

Jenže z neznámých důvodů tento remake nakonec nevyšel a místo něho jsme si mohli zahrát velmi povedený remake od Crystal Dynamics s podtitulem Tomb Raider: Anniversary v roce 2007.

Nedokončenou hru Tomb Raider:10h Anniversary Edition si můžete nyní sami vyzkoušet. Na webu tomb-of-ash.com najdete přesný postup instalace. Pokud se vám nechce hru trochu složitěji instalovat, můžete se podívat na videa níže. 

Po krátkém hraní je vidět, že hra by pravděpodobně nedosahovala kvalit TR: Anniversary. Nicméně těžko soudit pouze z alfa verze.

Neoficiální remake Tomb Raider II

Pro připomenutí sem dávám i informace o neoficiálním remaku druhého dílu Tomb Raider, který vytvořil uživatel Nicobass v Unreal Engine 4. Remake si můžete stáhnout a sami zahrát na této adrese tombraider-dox.com/