Rozhovor s Michaelem Champion, Art Directorem Chronicle Collectibles

Chronicle Collectibles před časem oznámili svoji novou figurku 1/6 Conan the Barbarian. Pro web conan.com poskytl Michael Champion (Art Director Chronicle Collectibles) krátké interview o nové figurce.

V první části Michael Champion představuje jejich řadu OneSixth figurek, o kterých říká: „Tyto figurky jsou 12 palců vysoké, mají realistický headsculpt, oblečení a většinou mnoho příslušenství. Je to nová produktová řada naší společnosti a spustili jsme ji s velkým úspěchem. A nyní jsme velmi rádi, že můžeme brzy vydat i naši oblíbenou postavu – Barbara Conana.

Nepřehlédněte
Známe datum třetího Barbara Conana

Dnes byl spuštěny předobjednávky na 1/6 verzi Barbara Conana od Chronicle Collectibles. Za poslední dobu se tak jedná už o třetí verzi Barbar...

O projektu Barbara Conana vypověděl Champion toto: „Arnold má velmi distingovanou postavu, naši sochaři museli vytvořit zcela nové 1/6 pohyblivé tělo, které co nejpřesněji odpovídá jeho tělu ve filmu Barbar Conan. Conan měl ve filmu také několik kostýmů, nebo chcete-li vzhledů. My jsme si vybrali takový, který ho bude co nejvíce reprezentovat. Byla to naše první figurka Conana a tak jsme chtěli vytvořit vzhled, který bude co nejvíce Conana charakterizovat. Nakonec je to tedy verze Conana z konce filmu, kde má Conan zcela odkrytou hruď a tím nám to umožnilo zvýraznit jeho unikátní tělo a také vyrobit řadu příslušenství jako například jeho typický nahrdelník, hadí drahokam, Setův amulet a další“.

Přišla řada také na speciální meč „Father’s Sword“, o kterém Michael Champion říká:“ Chtěli jsme k figurce vyrobit nejen „Atlantean Sword“, ale také „Father’s Sword“, který najdete pouze v Exclusive edici. Tato edice je limitována pouhými 500 kusy. Rozhodli jsme se pro zlomený meč, protože je to v podstatě jediná verze meče „Father’s Sword“, kterou Conan ve filmu držel. Tato exkluzivní verze bude dostupná, pouze pokud si figurku koupíte na našem e-shopu Chronicle Collectibles„.

Nakonec se Michael Champion rozpovídal o další možné figurce: „Máme velmi rádi Conana a také Arnolda, takže ideálně bychom chtěli vyprodukovat každou verzi Conana z jeho filmů, včetně jeho přátel i nepřátel. Warpaint Conan i Conan jako král je fanoušky velmi oblíben, ale battle verze Conana nebo ozbrojený Thulsa nám dovolují přiložit k figurce mnohem více příslušenství. Každopádně chceme do budoucna vytvořit mnohem více postav z hyborianského období“.

Figurku si můžete zakoupit přímo na webu Chronicle Collectibles nebo například v českém e-shopu JediShop.cz. Datum vydání je stanoven na konec roku 2020.