Recenze

Přečtěte si recenze zaměřené na sběratelské figurky 1/6 Hot Toys, DC a komiks.

Recenze TMNT: The Last Ronin – Lost Years

Úspěšný komiks Želvy ninja: Poslední rónin uzavřel dlouhou kapitolu jednoho komiksu. Poslední rónin zůstal poslední ze čtyř Želv ninja a jeho úkol bylo pomstít svoji rodinu. Od smrti jeho bratrů ale k finální cestě za pomstou vedlo několik let. Co v tomto mezidobí rónin dělal a jaké byly jeho bezprostřední emoce po zabití jeho rodiny vypráví nepřímé pokračování TMNT: The Last Ronin – Lost Years.

Recenze TMNT: The Last Ronin – Lost Years #5

Poslední rónin si v předchozím sešitě trpce vybojoval vysvobození ze svého zajetí a cesta k naplnění přísahy mistru je tak volná. V posledním sešitě TMNT: The Last Ronin – Lost Years se tak dozvídáme, kde se Death Worm nachází a jestli vůbec existuje. 

Recenze: Želvy Ninja: Mutantí chaos (2023)

Cowabunga, Želvy prostě jedou a to nepochybně! Po vydání české verze Želvy ninja: Poslední rónin, jeho sešitovém pokračování TMNT: The Last Ronin – Lost Years, jsme dostali potvrzení videohry TMNT: The Last Ronin (The Game) a hlavně se v kinech usídlil film Želvy Ninja: Mutantí chaos.

Recenze: TMNT: The Last Ronin – Lost Years #4

Dostáváme se v příběhu posledního rónina do druhé půle a jeho osud je stále velmi krutý. Po tom, co byl ve třetím sešitě chycen a unesen ganstery Death Worma, se dostává do zajateckého tábora, ve kterém musí všichni vězni bojovat jako gladiátoři na život a na smrt.

Recenze: TMNT: The Last Ronin – Lost Years #3

Třetí pokračování TMNT: The Last Ronin – Lost Years zavede posledního rónina do Mongolska, kde se snaží vypátrat Death Worma. Do cesty se mu ale postaví tentokrát nezvyklé překážky v podobě tradičních nepřátel, ale především se musí vypořádat se ztrátou svých smyslů.

Recenze: TMNT: The Last Ronin – Lost Years #1

Komiks Teenage Mutant Ninja Turtles: The Last Ronin – Lost Years je navazujícím „pokračováním “ hlavního hrdiny, který ztratil své bratry i otce a než se odhodlá k pomstě, uplyne několik let. Právě tato chybějící časová etapa má být zmapována v tomto novém komiksu.

Recenze: Želvy ninja: Poslední rónin

© Comics Centrum

Epické zakončení komiksu je tady. Želvy ninja: Poslední rónin uzavírají jednu velkou a více jak 30 let dlouhou kapitolu. Ze čtyř malých roztomilých a ztřeštěných teenagerů zůstal pouze jediný. Sám se musí vypořádat s následky a důsledky předchozích událostí a najít vůli a cestu, jak přežít. Povede se mu pomstít svoji rodinu a uzavřít tak jednu dlouhou popkulturní linku?

Recenze: Brutal (1-4): Zpověď detektiva z oddělení vražd

© Crew

Japonská manga se definitivně stala v Česku populární. K tomu dopomohla i populární série Brutal, která má v současnosti na trhu 4 svazky příběhů. Hlavním „hrdinou“ je policejní detektiv Hiroki Dan. Podaří se mu ale vypátrat vraha, který bere spravedlnost do vlastních rukou? A nebo je to všechno trochu jinak?

Recenze: The Flash (2023)

© Warner Bros.

DC se zamotalo do svého rozšířeného filmového univerza a tak je tu teď Barry Allen a jeho Flash, který má pomoci vše nahodit na doslova novou kolej. A jak se mu to povedlo?