Collector (Bat) Boy

Collector (Bat) Boy © Rockstar Games

Jsem DC fanda a sběratel figurek a soch popkultury. Také jsem dlouholetý vášnivý hráč Sony PlayStation a Retro maniak.

Ano. To vše je pravda a mnohem více. Moje záliba je v popkultuře široká. Věnuji se především sbírání figurek a soch z mých oblíbených frančíz, hraní her na PlayStationu a také čtení komiksů.

Collector (Bat) Boy

Collector Boy, Collector Bat Boy, C-boy. To vše jsem já v jedné osobě. Vytvořil jsem si virtuálního avatara, který skrze tento blog a další aktivity bude promlouvat za mě. Rád se ve volném času věnuji dalším (bohužel zatím jen) virtuálním světům, které jsou mnohdy hezčí, lepší, inovativnější, než je ten náš současný.

Sběratelství

Ve sběratelství se zaměřuji především na licence od Star Wars a DC frančíz. Výjimkou ale nejsou ani herní frančízy. Ohledně velikosti figurek je pro mě královské měřítko 1:6. Tedy sběratelské předměty v průměru vysoké okolo 30 cm. U soch se naopak snažím kompletovat velikost 1:4.

Velkou a dlouholetou vášní je hraní kvalitních video herních titulů a k tomu patří i sbírání her v bookletu a především her vydaných v tzv. big boxu. Ty už jsou v dnešní době digitálních distribucí velkou raritou, ale nesou sebou krásnou vzpomínku, kdy se kolem videohry nesl i kult jedinečnosti.

Komiksové čtení zaměřuji ze 70 % na českou distribuci. Je to z důvodu pohodlí ohledně legální dostupnosti a především podpoře českých vydavatelů. Zbytek se snažím číst v anglickém originále.

Mých osobních TOP 5

Neumím napsat, co je nejlepší. Ať už se jedná o film, seriál, nebo moje oblíbené herní zpracování. Proto si můžete přečíst alespoň TOP v každé kategorii.

Kontakt

Pokud si o něčem z toho chcete popovídat osobně, tak mě můžete odchytnout každoročně na českém Comic-Con Prague, případně na dalších podobně zaměřených akcí. 

Digitálně mě najdete na Instagramu nebo občas i na Facebooku. Moje videa můžete odebírat na YouTube. Pokud byste mi opravdu chtěli napsat a dostat moji odpověď, můžete použít e-mail jsem@collectorboy.cz.

Podpora

Pokud se vám moje tvorba líbí, tak mě můžete podpořit přímo na české platformě HeroHero.co.