Nejoblíbenější díly v sérii GTA

 1. GTA: Vice City
  Pláže, plavky, ženy, muži, alkohol, drogy, motorky a mnoho akce a pokleslého humoru. Tento mix v době vydání a dalších několik let mě bavil tak dlouho, že i nyní jsem si s chutí zahrál remaster a stále se u toho lehce pousmíval. Velká pocitovka, která ve mně zanechala pěkné vzpomínky snad na celý život 🙂
 2. GTA V
  Hra, kterou si v současné době můžete zahrát už na třech generacích konzolí, je opravdu skvělým akčním mixem se spoustou zábavy. Nabízí prakticky skvělou vyváženost mezi všemi aspekty stránky her. Zaslouženě stále vede současné žebříčky prodejnosti.
 3. GTA 3
  Ve své době absolutně přelomová hra, která změnila mnoho věcí. Nebýt této hry, tak dnes možná nemáme tak kvalitní 3D akce. V dnešní době samozřejmě už velmi zastaralá, ale svým způsobem je stále okouzlující.
 4. GTA 4
  Přechod na nextgen se nepovedl tak, jak jsme asi všichni čekali. Ačkoli se regulérní čtvrtý díl odehrával v mém oblíbeném New Yorku a oproti GTA 3 je tu dvougenerační rozdíl opravdu znát, tak především příběh a realističtěji pojatá hratelnost byla trochu nudná.
 5. GTA: San Andreas
  Já vím, jak je možné, že legendární San Andreas je až na páté pozici? Přiznám se, že na mě ta hra moc nezapůsobila. Především se mi nelíbila graficky a její silně oranžový nádech spolu se slabší grafikou mi prostě nepřišla tak sexy jako jiné díly. Velikost mapy mě spíše odradila, stejně tak jako dalších milion možností, které ve hře přibyly. Navíc zvuky zbraní mi doslova rvaly uši.